Ko mēs piedāvājam

Latviskais pirts rituāls

Viens vakars vai pēcpusdiena latviskās pirts tradīcijās, kas ļaus ieklausīties sevī, savās sajūtās, uz brīdi aizmirst ikdienas rūpes un pienākumus. Ļaut sevi palutināt. Varbūt nomest ko lieku. Varbūt atrast un piedzīvot ko jaunu.


Pirts rituāls (pagaidām nav pieejams)

Šis ir sajūtu ceļojums uzticama gida (pirtnieka) pavadībā, kurā tu atstāj ikdienas burzmu un steigu aiz muguras, apstājies un ieklausies sevī. Ļauj siltumam ienākt tevī un gaismai tavā prātā, ietinies pirts gariņā un sajūti dabas spēku pirts slotiņu smaržās. Nomet dienas smagumu no saviem pleciem un atdod rūpju saspringumu skrubīša tīrošajam pieskārienam. Apgulies rasainā zālē, lai zvaigžņotajā debesī ieraudzītu savu Mazā prinča zvaigzni, vai ļaujies veldzējoši aukstā ūdens apskāvienam, kurš reizēm liek tavam prātam aizlidot virpuļojošā dejā, lai pēc tam pamostos kā no jauna piedzimis.

Parasti šādos ceļojumos cilvēks dodas viens, bet, ja vēlies, tu vari paņemt šajā ceļojumā arī kādu sev līdzi.

Pirtsmīļu vakars

Kaķis murrā, kad mēs viņu glaudam, un mums patīk viņa labsajūtas dzirnaviņas, jo tas ir mūsu došanas prieks.

Cilvēki, kuri ir iepazinuši ceļojumu sajūtu pasaulē, nereti atklāj, ka aiz horizonta atklājas nākamais apvārsnis. Ja mēs gūstam prieku, saņemot pirts rituālu, tā ir labsajūta. Ja mēs vēlamies šajā sajūtu ceļojumā ar savām rokām aizvest sev tuvu cilvēku, tad tā ir mīlestība.

Pirtsmīļu vakars ir praktiska darbošanās pirtī nelielā draugu vai domubiedru grupiņā, kurus vieno interese par pirti, vēlme nostiprināt savas prasmes un iemācīties kaut ko jaunu. Kļūt par labiem ceļvežiem sajūtu pasaules ceļojumos.

Pirtsmīļu vakars var arī būt vienkārša pirts baudīšana labāko draugu vai draudzeņu lokā.

Viena vakara dalībnieku skaits līdz 5 cilvēkiem

Pirts baudīšana divatā

Reizēm mums neko citu nevajag, kā tikai pabūt divatā ar otru cilvēku. Būt tikai diviem, lai neviens netraucē. Lai saulriets ir tikai diviem, lai priedes šalc tikai diviem, lai viļņi liedagā satiek tikai divus pēdu pārus. Lai pirts gariņš runājas ar mums diviem, lai kamīna uguns ir tikai mums diviem, lai rīta kafijai ir tikai divas krūzītes.

Mēs jau esam mūsu sajūtu ceļojumā, un šis pirts vakars ir tikai viena pietura tajā.

© 2018 Krastiņu pirts. Visas tiesības saglabātas.
Izveidots ar Webnode
Izveido savu bezmaksas mājas lapu!